Zváračská kukla Sherman-profi V6a samostmievacia

Automatická zváračská kukla Sherman-profi V6a je určená na ochranu očí a tváre pred iskrami, rozstrekom a škodlivým žiarením pri elektrickom zváraní, spájkovaní, spájkovaní a brúsení.

Automatický blackout filter sa po zapálení oblúka automaticky zmení zo svetlého na tmavý a po zváraní sa opäť rozsvieti. Použitie technológie plného farebného mapovania TRUE COLOR zaisťuje vysoký komfort práce.

Prilba V6a má tri vonkajšie gombíky, ktoré umožňujú nastavenie úrovne odtieňa od 5 do 13 podľa DIN, plynulé nastavenie citlivosti reakcie fotosenzorov na intenzitu oblúka pri zváraní a plynulé nastavenie doby oneskorenia prepínania tmavý / svetlý stav. Je tiež možné zvoliť režim brúsenia, v ktorom sa odtieňový filter prepne do svetlého stavu bez možnosti nastavenia odtieňa

Štyri fotosenzory zaručujú správne fungovanie prilby vo všetkých podmienkach a polohách, čo je dôležité najmä pri zváraní nízkymi prúdmi.

Vďaka extra veľkému priezoru 100 x 97 mm má prilba V6a mimoriadne veľké zorné pole.

Prilba V6a je vybavená pokročilou, pohodlnou a ergonomickou pokrývkou hlavy, ktorá umožňuje dokonalé prispôsobenie a úplné nastavenie polohy prilby. Špeciálny systém naklápania mení ťažisko prilby vzhľadom na hlavu zvárača.

Na vnútornom ovládacom paneli je tlačidlo ?Test? čo vám umožní skontrolovať správnu činnosť filtra a LED stavu nabitia batérie. Ochranný štít Sherman-profi V6a poskytuje úplnú ochranu očí a tváre pred ultrafialovým a infračerveným žiarením. Úroveň ochrany proti UV/IR žiareniu je 16 (DIN), aj keď sa filter rozsvieti.

Prilba je pripravená na okamžité použitie, je potrebné ju len prispôsobiť veľkosti hlavy zvárača a výber a nastavenie vhodných prevádzkových parametrov.

ŠPECIFIKÁCIA

katalógové číslo 7812649
Rozsah odtieňov DIN 5-13
Čas spínania - svetlo/tma [s] 1/30 000
Čas prepínania - tma/svetlo [s] 0,2 - 0,8
Zváranie/brúsenie Áno áno
Počet foto senzorov 4
Zorné pole [mm] 100 x 97
UV/IR ochrana DIN 16
Tma vo svetlom stave DIN 4
Optická trieda filtra 1/2/1/2
Zap./Vyp Automaticky
Rozsah prevádzkovej teploty [°C] -5 ÷ +55
Hmotnosť [kg] 0,55

87,00 €