Zváračská kukla Sherman-profi V4 samostmievacia

Automatická zváračská kukla Sherman-profi V4 je určená na ochranu očí a tváre pred iskrami, rozstrekom a škodlivým žiarením pri elektrickom a plynovom zváraní, spájkovaní, rezaní kyslíkom a brúsení.

Automatický blackout filter sa po zapálení oblúka automaticky zmení zo svetlého na tmavý a po zváraní sa opäť rozsvieti.

Použitie technológie plného farebného mapovania TRUE COLOR zaisťuje vysoký komfort práce.

Prilba V4 má dva vonkajšie gombíky, ktoré umožňujú nastavenie úrovne odtieňa od 4 do 13 podľa DIN a plynulé nastavenie citlivosti reakcie fotosenzorov na intenzitu oblúka pri zváraní, ako aj dva externé spínače, ktoré umožňujú trojpolohové nastavenie doby oneskorenia prepnutia tmavého / svetlého stavu a zmeny prevádzkového režimu. Blackout filter má najvyššiu optickú triedu zaisťujúcu plnú bezpečnosť pre zvárača. Je vybavený štyrmi fotosenzormi, čo je dôležité najmä pri zváraní nízkymi prúdmi.

Ochranný štít V4 má mimoriadne veľké zorné pole a pokročilú, pohodlnú a ergonomickú pokrývku hlavy, ktorá umožňuje dokonalé prispôsobenie a úplné nastavenie polohy štítu. Špeciálny systém naklápania mení ťažisko prilby vzhľadom na hlavu zvárača.

Z hľadiska technologickej vyspelosti, technických parametrov a kvality spracovania je priezor porovnateľný s výrobkami firiem ako Speedglas, Optrel a pod.

ŠPECIFIKÁCIA

katalógové číslo PSP09
Rozsah odtieňov DIN 4 - 13
Čas spínania - svetlo/tma [s] 1/25 000
Čas prepínania - tma/svetlo [s] 0,3 - 0,9
Zváranie/brúsenie Áno áno
Počet foto senzorov 4
Zorné pole [mm] 100 x 65
UV/IR ochrana DIN 16
Tma vo svetlom stave DIN 3.5
Optická trieda filtra 1/1/1/1
Zap./Vyp Automaticky
Rozsah prevádzkovej teploty [°C] -5 ÷ +55
Hmotnosť [kg] 0,84

80,00 €