Transformátorová nabíjačka HELVI PROGRESS 35

Nabíjačka pre nabíjanie olovených akumulátorov. Je vybavená prepínačom napätia, ampérmetrom, na ktorom je možnosť vidieť aktuálny nabíjací prúd a tepelnou ochranou proti preťaženiu a zámene polarity.

Inovujte spôsob, akým staráte o životnosť vašich autobatérií, s transformátorovou nabíjačkou HELVI PROGRESS 35. Tento vysoko výkonný nástroj je navrhnutý tak, aby poskytoval spoľahlivé a efektívne nabíjanie pre vaše olovené autobatérie 6V/12V/24V, čím je ideálnou voľbou pre majiteľov motoriek a osobných automobilov, dodávok, traktorov alebo ťažkých strojov.

Robustnosť a odolnosť: Nabíjačka je ukrytá v odolnej kovovej skrinke, ktorá je vyrobená tak, aby odolávala náročným podmienkam rôznych pracovných prostredí. Jej pevná konštrukcia zaisťuje, že zostane bezpečná a funkčná aj v náročnom a aktívnom používaní.

Bezpečnostné funkcie: HELVI PROGRESS 35 prichádza s integrovaným ampérmetrom, ktorý vám umožňuje monitorovať proces nabíjania v reálnom čase, čím zabraňuje riziku prebíjania. Ochrana proti prepólovaniu a preťaženiu, spolu s tepelnou ochranou, je strategicky začlenená, aby ochránila vaše zariadenie pred nečakaným poškodením alebo poruchou.

Univerzálna kompatibilita: S kapacitou nabíjania až do 375 Ah je táto nabíjačka dokonale vybavená na obsluhu širokej škály olovených akumulátorov. Či už potrebujete nabíjať 6V, 12V alebo 24V batérie, môžete sa spoľahnúť na PROGRESS 35, že vám poskytne potrebnú pružnosť a výkon.

Špecifikácie

Kód produktu: 99000032

Modelová rada: PROGRESS

Napájacie napätie: 230V

Napätie akumulátora: 6V/12V/24V

Nastavenie nabíjacieho napätia: Áno

Maximálny nabíjací prúd: 38A

Displej: Nie

Kapacita nabíjaného akumulátora: 375 Ah

Kapacita pre udržiavanie akumulátora: Nepodporuje

Regenerácia autobatérie (Desulfatizácia): Áno

Regulačné stupne nabíjacieho prúdu: 12

Určené pre akumulátory: Olovené batérie (Pb)

Určené pre: Automobily, Dodávky, Motocykle, Plavidlá, Traktory, Ťažké stroje

Váha [kg]: 18

Rozmer (d x š x v) [mm]: 245 x 250 x 435

Norma: 61000-3-2,3 / EN 55014-1-2 / EN 60335-2-29

473,00 €