Štartovací vozík SOLUTION START-320

SOLUTION START-320 je štartovací vozík s možnosťou nabíjania 12V a 24V autobatérií do maximálnej kapacity 270 Ah. Maximálny štartovací prúd vyvinie až 200A.

Predstavujeme vám štartovací vozík SOLUTION START-320 – skutočného obrancu na ceste. Je to odborník v oblasti nabíjania, štartovania a udržiavania energie vašich akumulátorov. Vďaka jeho robustnej konštrukcii a praktickým kolieskam je mobilnosť a použiteľnosť vo všetkých situáciách samozrejmosťou.

Profesionálna konštrukcia: START-320 je navrhnutý s odborným prístupom k nabíjaniu a štartovaniu, s prihliadnutím na potreby profesionálov v oblasti autoopravárstva, ako aj individuálnych používateľov.

Flexibilné nastavenia: Integrovaný prepínač prúdu umožňuje jednoduché prepínanie medzi pomalým a rýchlym nabíjaním.

Presné monitorovanie: Vstavaný ampérmeter vám poskytne presné údaje o nabíjacom a štartovacom prúde, takže máte vždy jasnú predstavu o stave vašej batérie.

Bezpečnosť na prvom mieste: Tepelná ochrana chráni pred problémami s predĺženým štartovaním a vnútorná poistka poskytuje ochranu proti skratom.

Všestranné využitie: Je ideálny pre širokú škálu vozidiel, vrátane osobných a nákladných automobilov, dodávok, valníkov, traktorov a lodí.

Štartovací vozík SOLUTION START-320 je dokonalým spojencom pre všetky vaše potreby súvisiace s nabíjaním a štartovaním. Jeho pevná konštrukcia, spoľahlivé vlastnosti a vysoká účinnosť robia z tohto vozíka skutočného kráľa v oblasti štartovacích zariadení. Zvoľte si kvalitu a spoľahlivosť s SOLUTION START-320 a zabezpečte svoje vozidlo najlepšou možnou starostlivosťou.

Špecifikácie :

Kód produktu: START-320

Modelová rada: START

Napájacie napätie: 230V

Napätie akumulátora: 12V/24V

Nastavenie nabíjacieho napätia: Zmenou pripojenia kábla

Maximálny nabíjací prúd: 45A

Maximálny štartovací prúd: 200A

Displej: Nie

Kapacita nabíjaného akumulátora: 90 - 270 Ah

Regulačné stupne nabíjacieho prúdu: 4

Určené pre akumulátory: Olovené batérie (Pb)

Určené pre: Automobily, Dodávky, Motocykle, Plavidlá

Krytie: IP20

Váha [kg]: 13

Rozmer (d x š x v) [mm]: 240 x 225 x 330

Norma: EN 55014 / EN 55104 / EN 60335-2-29

185,00 €