Štartovací vozík HELVI DIGICAR 540E

HELVI DIGICAR 540E je mikroprocesorová digitálna nabíjačka autobatérií pre automatické nabíjanie a automatické štartovanie 12V a 24V akumulátorov.  

Predstavte si pokrok v technológii nabíjania akumulátorov – Pojazdný štartér HELVI DIGICAR 540E. Ide o novú generáciu digitálnych nabíjačiek, ktoré kombinujú inovačné technológie riadené mikroprocesorom s automatickými štartovacími funkciami.

Jeho hlavnou výhodou je ochrana moderných dopravných prostriedkov pred potenciálnym poškodením elektroniky. Vďaka tomu, že nabíjanie a štartovanie prebieha bez napäťových špičiek, zabezpečuje šetrné a efektívne nabitie. Navrhnutý tak, aby bol kompatibilný s všetkými typmi olovených akumulátorov – či už ide o klasické, bezúdržbové, gélové, AGM alebo kalciové.

Funkčnosť tohto zariadenia je rovnako pôsobivá, s možnosťami ako nabíjanie, štartovanie a udržiavacie dobíjanie sa naskytá široký výber aplikácie - od motoriek, cez osobné automobily až po stredne ťažké nákladné vozidlá. Proces nabíjania je jasne definovaný prostredníctvom troch charakteristík: konštantný prúd, konštantné napätie a automatické vypnutie po nabíjaní. A všetky tieto informácie môžete sledovať v reálnom čase vďaka digitálnym prístrojom.

S možnosťou voľby typu akumulátora a veľkosti nabíjacieho prúdu prostredníctvom tlačidiel, HELVI DIGICAR 540E je intuitívny a ľahko ovládateľný pre každého užívateľa.

Špecifikácie

Kód produktu: 99010049

Modelová rada: DIGICAR

Napájacie napätie: 230V

Napätie akumulátora: 12V/24V

Nastavenie nabíjacieho napätia: Zmenou pripojenia kábla

Maximálny nabíjací prúd: 55A

Maximálny štartovací prúd: 380A

Displej: Áno

Kapacita nabíjaného akumulátora: 540 Ah

Kapacita pre udržiavanie akumulátora: 540 Ah

Regulačné stupne nabíjacieho prúdu: 4

Určené pre akumulátory: Batérie AGM, Gélové batérie (Gel), Olovené batérie (Pb), So systémom Start/Stop, S technológiou Ca/Ca

Určené pre: Automobily, Dodávky, Plavidlá

Váha [kg]: 20,9

Rozmer (d x š x v) [mm]: 260 x 415 x 650

Norma: 61000-3-2,3 / EN 55014-1-2 / EN 60335-2-29 

773,00 €