Štartovací vozík HELVI AUTOSTAR 2000

AUTOSTAR 2000 je vysokoprofesionálna patentovaná prenosná nabíjačka autobatérií na kolieskach s pomocným štartovaním a automatickou funkciou štartovania pre 12/24V akumulátory. Rada Autostar sa odlišuje od konkurenčných značiek tým, že štartéry sú vybavené patentom chráneným elektronickým obvodom CPS (Car Protection System).

Autonabíjačka Autostar sa pripojí podľa všeobecných zásad na akumulátor. Začne sa štartovať vozidlo. CPS meria parametre prostredníctvom akumulátora. V prípade potreby, t.j. nedostatku energie, dodá prostredníctvom nabíjačky dostatočný prúd zo siete na štartovanie vozidla. Keď napätie batérie dosiahne dostatočné hodnoty automaticky nastaví funkciu pomocného štartu.

CPS chráni elektronické zariadenie proti poškodeniu napäťovými špičkami, ktoré môžu vzniknúť počas štartovania. Pri štartovaní s Autostar vybavenými CPS nie je potrebné spúšťanie pomocného štartu diaľkovým ovládaním a ani ďalšia osoba, ktorá obsluhuje nabíjačku s pomocným štartom a zosúlaďuje štartovanie vozidla s pomocným štartom. Všetko sa robí automaticky. Chráni Vaše auto proti skratu, aby Vám neodišla tak drahá elektronika v ňom. Autostar je vybavený prepínačom nabíjacieho prúdu ampérmetrom na zobrazovanie nabíjacieho a štartovacieho prúdu "tepelnou" ochranou proti predĺženému štartovaniu a vnútornou poistkou proti skratom a zámene polarity. Je vybavený časovačom na nastavenie konkrétnej hodnoty času pre funkciu rýchleho nabíjania.

Špecifikácie

Kód produktu: 99010033

Modelová rada: AUTOSTAR

Napájacie napätie: 400V

Napätie akumulátora: 12V/24V

Nastavenie nabíjacieho napätia: Áno

Maximálny nabíjací prúd: 150A

Maximálny štartovací prúd: 2000A

Displej: Nie

Kapacita nabíjaného akumulátora: 1500 Ah

Regulačné stupne nabíjacieho prúdu: 12

Určené pre akumulátory: Olovené batérie (Pb)

Určené pre: Automobily, Dodávky, Kamióny, Plavidlá, Traktory, Ťažké stroje

Váha [kg]: 89,2

Rozmer (d x š x v) [mm]: 330 x 575 x 770

Norma: 61000-3-2,3 / EN 55014-1-2 / EN 60335-2-29

2 919,00 €