Profesionálny štartovací Box HELVI AUTOSTAR 500

HELVI AUTOSTAR 500 je vysoko profesionálna patentovaná prenosná nabíjačka autobatérií s pomocným štartovaním, s automatickou funkciou štartovania pre 12/24V akumulátory. Rada AUTOSTAR sa odlišuje od konkurenčných značiek tým, že štartéry sú vybavené patentom chráneným elektronickým obvodom CPS (Car Protection System).

Autonabíjačka AUTOSTAR sa pripojí podľa všeobecných zásad na akumulátor. Začne sa štartovať vozidlo. CPS meria parametre prostredníctvom akumulátora. V prípade potreby, t.j. nedostatku energie, dodá prostredníctvom nabíjačky dostatočný prúd zo siete na štartovanie vozidla. Keď napätie batérie dosiahne dostatočné hodnoty automaticky nastaví funkciu pomocného štartu.

CPS chráni elektronické zariadenie proti poškodeniu napäťovými špičkami, ktoré môžu vzniknúť počas štartovania. Pri štartovaní s AUTOSTAR vybavenými CPS nie je potrebné spúšťanie pomocného štartu diaľkovým ovládaním a ani ďalšia osoba, ktorá obsluhuje nabíjačku s pomocným štartom a zosúlaďuje štartovanie vozidla s pomocným štartom. Všetko sa robí automaticky. Chráni Vaše auto proti skratu, aby Vám neodišla tak drahá elektronika v ňom. HELVI AUTOSTAR 500 je vybavený prepínačom nabíjacieho prúdu ampérmetrom na zobrazovanie nabíjacieho a štartovacieho prúdu "tepelnou" ochranou proti predĺženému štartovaniu a vnútornou poistkou proti skratom a zámene polarity.

Špecifikácie

Kód produktu: 99005044

Modelová rada: AUTOSTAR

Napájacie napätie: 230V

Napätie akumulátora: 12V/24V

Nastavenie nabíjacieho napätia: Zmenou pripojenia kábla

Maximálny nabíjací prúd: 55A

Maximálny štartovací prúd: 450A

Displej: Nie

Kapacita nabíjaného akumulátora: 540 Ah

Regulačné stupne nabíjacieho prúdu: 6

Určené pre akumulátory: Olovené batérie (Pb)

Určené pre: Automobily ,Dodávky, Plavidlá, Traktory

Váha [kg]: 19

Rozmer (d x š x v) [mm]: 345 x 250 x 280

Norma: 61000-3-2,3 / EN 55014-1-2 / EN 60335-2-29

510,00 €