Profesionálny štartovací Box HELVI AUTOSTAR 300

HELVI AUTOSTAR 300 je vysoko profesionálna, patentovaná prenosná nabíjačka autobatérií s pomocným štartovaním a automatickou funkciou štartovania pre 12V akumulátory. Toto zariadenie sa výrazne odlišuje od produktov konkurenčných značiek vďaka jedinečnému elektronickému obvodu CPS (Car Protection System).

Po pripojení nabíjačky k akumulátoru AUTOSTAR automaticky zaháji proces štartovania vozidla. Systém CPS aktívne monitoruje parametre akumulátora a v prípade nedostatku energie automaticky dodá potrebný prúd zo siete pre štartovanie. Keď napätie batérie dosiahne optimálne hodnoty, nabíjačka automaticky aktivuje funkciu pomocného štartu.

Jednou z kľúčových výhod systému CPS je jeho schopnosť chrániť elektronické zariadenia v aute pred potenciálnymi poškodeniami z napäťových špičiek počas štartovania. Vďaka AUTOSTAR 300 nie je počas štartovania potrebné diaľkové ovládanie alebo asistencia druhej osoby – všetko je plne automatizované.

Nabíjačka tiež ponúka ochranu pred skratom, čo zabezpečuje, že sa vám nepoškodí drahá elektronika v aute. Okrem toho je AUTOSTAR vybavený prepínačom nabíjacieho prúdu, ampérmetrom pre zobrazenie aktuálneho nabíjacieho a štartovacieho prúdu, tepelnou ochranou pre predchádzanie problémom s predĺženým štartovaním a vnútornou poistkou proti skratom a nesprávnej polarite.

Špecifikácie

Kód produktu: 99005043

Modelová rada: AUTOSTAR

Napájacie napätie: 230V

Napätie akumulátora: 12V

Nastavenie nabíjacieho napätia: Nie

Maximálny nabíjací prúd: 38A

Maximálny štartovací prúd: 300A

Displej: Nie

Kapacita nabíjaného akumulátora: 375 Ah

Regulačné stupne nabíjacieho prúdu: 2

Určené pre akumulátory: Olovené batérie (Pb)

Určené pre: Automobily, Dodávky, Plavidlá, Traktory

Váha [kg]: 14,4

Rozmer (d x š x v) [mm]: 345 x 250 x 280

Norma: 61000-3-2,3 / EN 55014-1-2 / EN 60335-2-29

398,00 €