Autonabíjačka SOLUTION CHARGER GX5

Inteligentná plne automatická nabíjačka autobatérií určená pre všetky druhy 12V batérií (aj motocyklových) s kapacitou od 1.2Ah do 110Ah. Nabíjanie je plne automatické s prúdom do 5A.

 V súčasnosti, keď technológie rýchlo postupujú vpred, je dôležité mať spoľahlivý a multifunkčný nástroj pre starostlivosť o vašu batériu. Predstavujeme vám univerzálnu autonabíjačku SOLUTION CHARGER GX5, dokonalú kombináciu inovácie, výkonnosti a bezpečnosti.

Široká kompatibilita: GX5 je navrhnutá tak, aby nabíjala olovené batérie typu WET, MF, AGM, EFB, VRLA, ako aj lítiové batérie LiFePo4, s nabíjacím prúdom až do 5 Ampérov.

Multifunkčnosť v jednom balení: Táto nabíjačka je viac než len o nabíjaní. S funkciami údržby batérie, testovania celkovej kapacity, nabíjacej sústavy a schopnosťou obnovy kapacity je GX5 dokonalým spoločníkom pre dlhodobú starostlivosť o vaše batérie.

Rôzne kapacity akumulátorov: Umožňuje nabíjanie akumulátorov s kapacitou od 1,2 do 110 Ah a udržiavanie akumulátorov s kapacitou od 1,2 do 160 Ah, čo zabezpečuje širokú uplatniteľnosť pre rôzne druhy vozidiel a zariadení.

Pokročilé nabíjacie kroky: S ôsmimi presne navrhnutými nabíjacími krokmi GX5 garantuje, že vaša batéria dostane najoptimálnejšiu a najbezpečnejšiu starostlivosť.

Bez ohľadu na to, či ste nadšeným automobilovým entuziastom, profesionálnym mechanikom alebo jednoducho hľadáte spoľahlivý spôsob, ako postarať sa o batérie vašich domácich zariadení, SOLUTION CHARGER GX5 je pre vás tou správnou voľbou. Jej pokročilé funkcie a vysoká kompatibilita so všetkými hlavnými typmi batérií z nej robia jednoznačnú voľbu pre všetkých, ktorí chcú mať istotu, že ich batéria je v najlepších rukách. Objednajte si svoju GX5 ešte dnes a zažite skutočný pokrok v technológii nabíjania!

Špecifikácie

Kód produktu: GX5

Modelová rada: GX

Napájacie napätie: 230V

Napätie akumulátora: 12V

Nastavenie nabíjacieho napätia: Nie

Priemerný nabíjací prúd: 5A

Displej: Áno

Kapacita nabíjaného akumulátora: 1,2 - 110 Ah

Kapacita pre udržiavanie akumulátora: 1,1 - 160Ah

Regenerácia autobatérie (Desulfatizácia): Áno

Počet nabíjacích krokov: 10

Určené pre akumulátory: Batérie AGM, Batérie LiFePO4, Gélové batérie (Gel), Olovené batérie (Pb), So systémom Start/Stop, S technológiou Ca/Ca

Určené pre: Automobily, Dodávky, Motocykle, Plavidlá, Traktory

Dĺžka napájacieho kábla [cm]: 160

Dĺžka nabíjacieho kábla [cm]: 160

Krytie: IP65

Váha [kg]: 0,7

Rozmer (d x š x v) [mm]: 130 x 130 x 54

75,00 €