Autonabíjačka SOLUTION CHARGER GX15

Inteligentná plne automatická nabíjačka autobatérií pre všetky druhy 12V a 24V batérií s kapacitou od 24Ah do 300Ah. Nabíjanie je plne automatické s prúdom do 15A. 

S rastúcimi energetickými požiadavkami moderných vozidiel a strojov potrebujeme zariadenie, ktoré nie len naplní tieto potreby, ale prekročí ich. Predstavujeme vám SOLUTION CHARGER GX15 - technologický zázrak v oblasti nabíjania, ktorý stanovuje nové normy v oblasti efektivity, spoľahlivosti a výkonu.

Vyšší výkon: S nabíjacím prúdom až 15 Ampérov je GX15 pripravená uspokojiť potreby širokého spektra batérií, vrátane olovených typov ako sú WET, MF, AGM, EFB, VRLA, a samozrejme aj moderných lítiových batérií LiFePo4.

Univerzálna aplikácia: Či už potrebujete testovať alebo nabíjať batériu vášho skútra, motocykla, osobného automobilu, nákladného vozidla alebo dokonca autobusu, GX15 je univerzálnou nabíjačkou pre všetky tieto úlohy.

Pokročilá údržba: Táto nabíjačka poskytuje nielen kvalitné nabíjanie, ale aj údržbu, obnovu kapacity batérie (výnimka pre batérie LiFEPo4) a udržiavanie, čím predlžuje životnosť vašich akumulátorov a zabezpečuje ich optimálny výkon.

Rozsiahle kapacitné možnosti: S GX15 môžete bez problémov nabíjať batérie s kapacitou od 24 do 300 Ah a udržiavať batérie s kapacitou až 500 Ah. Takéto kapacity robia z GX15 dokonalý nástroj pre prakticky akékoľvek použitie.

GX15 nie je len ďalšou nabíjačkou. Je to investícia do kvality, dlhovekosti a výkonu vašich batérií. Každý krok, každá funkcia a každý aspekt tejto nabíjačky bol navrhnutý s jedným cieľom na mysli - poskytnúť vám najlepšie možné riešenie nabíjania.

Špecifikácie

Kód produktu: GX15

Modelová rada: GX

Napájacie napätie: 230V

Napätie akumulátora: 12V/24V

Nastavenie nabíjacieho napätia: Automatické

Maximálny nabíjací prúd: 15A

Displej: Áno

Kapacita nabíjaného akumulátora: 24 - 300 Ah

Kapacita pre udržiavanie akumulátora: 24 - 500Ah

Regenerácia autobatérie (Desulfatizácia): Áno

Počet nabíjacích krokov: 10

Určené pre akumulátory: Batérie AGM, Batérie LiFePO4, Gélové batérie (Gel), Olovené batérie (Pb), So systémom Start/Stop, S technológiou Ca/Ca

Určené pre: Automobily, Dodávky, Kamióny, Motocykle, Plavidlá, Traktory, Ťažké stroje

Dĺžka napájacieho kábla [cm]: 160

Dĺžka nabíjacieho kábla [cm]: 160

Krytie: IP20

Váha [kg]: 1,5

Rozmer (d x š x v) [mm]: 190 x 190 x 75

209,00 €