Autonabíjačka SOLUTION CHARGER GX10

Inteligentná plne automatická nabíjačka autobatérií pre všetky druhy 12V batérií s kapacitou od 24Ah do 200Ah. Nabíjanie je plne automatické s prúdom do 10A. 

V súčasnej dobe, keď technológia dominuje každodennému životu, potrebujeme silné a spoľahlivé zariadenia, ktoré nám zabezpečia, že naše vozidlá a stroje budú vždy v prevádzkovom stave. Pre tých, ktorí hľadajú dokonalého spoločníka pre všetky ich nabíjacie potreby, predstavujeme - SOLUTION CHARGER GX10. Táto vysoko výkonná nabíjačka kombinuje špičkovú technológiu s priateľným používateľským rozhraním.

Nabíjacia sila: S prúdom až 10 Ampérov je GX10 ideálna pre širokú škálu batérií, vrátane olovených batérií ako WET, MF, AGM, EFB a VRLA, a lítiových batérií LiFePo4.

Všestrannosť v použití: Táto nabíjačka je schopná testovať batérie aj celé nabíjacie sústavy rozličných vozidiel - od skútrov až po autobusy. Je dokonalým nástrojom pre profesionálov aj pre domácich majstrov.

Všestrannosť v použití: Táto nabíjačka je schopná testovať batérie aj celé nabíjacie sústavy rozličných vozidiel - od skútrov až po autobusy. Je dokonalým nástrojom pre profesionálov aj pre domácich majstrov.

Optimalizovaná kapacita: Je navrhnutá tak, aby nabíjala akumulátory s kapacitou od 24 do 200 Ah a udržiavala akumulátory s kapacitou od 24 do 250 Ah, čím sa stáva ideálnym riešením pre širokú škálu aplikácií.

SOLUTION CHARGER GX10 je dokonalým spojením výkonu, všestrannosti a dlhodobej spoľahlivosti. Univerzálna nabíjačka GX10 vám dáva istotu, že vaše batérie budú vždy v najlepšom možnom stave.

Špecifikácie

Kód produktu: GX10

Modelová rada: GX

Napájacie napätie: 230V

Napätie akumulátora: 12V

Nastavenie nabíjacieho napätia: Nie

Maximálny nabíjací prúd: 10A

Displej: Áno

Kapacita nabíjaného akumulátora: 24 - 200 Ah

Kapacita pre udržiavanie akumulátora: 24 - 250Ah

Regenerácia autobatérie (Desulfatizácia): Áno

Počet nabíjacích krokov: 10

Určené pre akumulátory: Batérie AGM, Batérie LiFePO4, Gélové batérie (Gel), Olovené batérie (Pb), So systémom Start/Stop, S technológiou Ca/Ca

Určené pre: Automobily, Dodávky, Motocykle, Plavidlá, Traktory, Ťažké stroje

Dĺžka napájacieho kábla [cm]: 160

Dĺžka nabíjacieho kábla [cm]: 160

Krytie: IP20

Váha [kg]: 1,3

Rozmer (d x š x v) [mm]: 185 x 185 x 68

159,00 €