Autonabíjačka SOLUTION CHARGER 25A

Nabíjačka Solution CHARGER 12/24V 25A je invertorová inteligentná nabíjačka autobatérií riadená mikroprocesorom. Táto autonabíjačka si sama vyhodnotí stav autobatérie a určí si správne hodnoty nabíjacieho prúdu.

Pripravte sa na nekompromisnú starostlivosť o batérie s revolučnou inteligentnou autonabíjačkou SOLUTION CHARGER 25A. Táto prémiová nabíjačka je navrhnutá tak, aby splnila a prekročila očakávania profesionálov i amatérskych nadšencov, poskytujúc bezprecedentnú úroveň kontroly, efektivity a bezpečnosti pri nabíjaní autobatérií.

S využitím sofistikovaného mikroprocesorového riadenia, SOLUTION CHARGER 25A automatizuje celý proces nabíjania tým, že neustále vyhodnocuje stav batérie a dynamicky upravuje parametre nabíjania pre optimálne výsledky. Tento inteligentný prístup nielenže zvyšuje účinnosť nabíjania, ale tiež výrazne predlžuje životnosť batérií tým, že eliminuje riziko prepätia, prehrievania alebo prebitia.

Jedinečnosťou tohto modelu je jeho vysoká výkonnosť a flexibilita. Kompatibilná s 12V a 24V elektrickými systémami, táto nabíjačka je ideálnym riešením pre širokú škálu aplikácií, vrátane osobných automobilov, ťažkých nákladných vozidiel, lodí alebo poľnohospodárskych strojov. Vďaka schopnosti efektívne nabíjať batérie s kapacitou od 25 Ah do 450 Ah, SOLUTION CHARGER 25A sa môže prispôsobiť prakticky akýmkoľvek potrebám nabíjania.

Bezpečnosť bola kľúčovým faktorom pri dizajne tohto produktu. Integrované bezpečnostné funkcie, vrátane ochrany proti skratu, obrátenej polarite a preťaženiu, zabezpečujú, že vaše zariadenia a vozidlá sú chránené pred akýmkoľvek potenciálnym rizikom. Navyše, s funkciami, ako je chladiaci systém pre prevenciu prehrievania a automatické vypnutie po dokončení nabíjania, môžete byť pokojní vedomím, že vaša batéria je v bezpečných rukách.

Pre používateľov, ktorí vyžadujú maximálnu pohodlnosť, SOLUTION CHARGER 25A umožňuje nabíjanie batérií bez nutnosti ich odpojenia, čím sa zachovávajú všetky kritické nastavenia vozidla, ako sú hodiny, rádio a pamäť palubného počítača. V prípade núdze nabíjačka poskytuje aj možnosť nabíjania cez port cigaretového zapaľovača, čo je neoceniteľné pre nabíjanie na cestách.

Špecifikácie

Kód produktu: LEM1224250

Modelová rada: CHARGER

Napájacie napätie: 230V

Napätie akumulátora: 12V/24V

Nastavenie nabíjacieho napätia: Áno

Maximálny nabíjací prúd: 25A

Displej: Nie

Kapacita nabíjaného akumulátora: 25 - 450 Ah

Kapacita pre udržiavanie akumulátora: Nepodporuje

Regenerácia autobatérie (Desulfatizácia): Áno

Počet nabíjacích krokov: 8

Určené pre akumulátory: Batérie AGM, Gélové batérie (Gel), Olovené batérie (Pb), So systémom Start/Stop, S technológiou Ca/Ca

Určené pre: Automobily, Dodávky, Kamióny, Motocykle, Plavidlá, Traktory, Ťažké stroje

Krytie: IP65

Váha [kg]: 2,22

Rozmer (d x š x v) [mm]: 305 x 135 x 70 

309,00 €