Autonabíjačka SOLUTION BC-30S

Transformátorová 12V a 24V nabíjačka SOLUTION BC-30S pre nabíjanie olovených akumulátorov s kapacitou od 100Ah do 250Ah v dvoch stupňoch výkonu "MIN" a "MAX".

Predstavujeme vám profesionálnu autonabíjačku SOLUTION BC-30S - vášho spoľahlivého partnera v oblasti starostlivosti o autobatérie. Tento produkt je stvorený pre profesionálov, ktorí očakávajú nielen výkon a efektivitu, ale aj odolnosť a spoľahlivosť, bez ohľadu na pracovné podmienky.

Všestranná kompatibilita: Autonabíjačka je navrhnutá pre nabíjanie olovených akumulátorov s napätím 12V alebo 24V, čo zabezpečuje jej široké uplatnenie v rôznych typoch vozidiel. Prechod medzi napätiami je jednoduchý vďaka prítomnému prepínaču.

Dvojstupňový výkon: Užívatelia môžu zvoliť medzi režimami MIN a MAX, aby optimálne prispôsobili intenzitu nabíjania aktuálnym potrebám batérie, čím zabezpečia jej dlhšiu životnosť a stabilný výkon.

Presné monitorovanie: Integrovaný ručičkový ampérmeter ponúka okamžité vizuálne zobrazenie nabíjacieho prúdu, čo umožňuje presné monitorovanie celého procesu nabíjania.

Vysoká úroveň ochrany: Bezpečnosť je na prvom mieste vďaka viacvrstvovej ochrane, ktorú zaručuje vnútorná tepelná poistka na vstupe napájania a tavná poistka ochraňujúca výstupné krokosvorky. Tieto prvky efektívne chránia nabíjačku pred preťažením alebo iným poškodením, čím zvyšujú jej životnosť aj v náročných podmienkach.

Odolná konštrukcia: Masívne kovové telo nabíjačky nie je len o estetike. Ponúka vysokú odolnosť proti mechanickému opotrebeniu a je pripravené vydržať extrémne pracovné podmienky.

Široký rozsah kapacity: S možnosťou nabíjania akumulátorov s kapacitou od 100 Ah do 250 Ah, táto nabíjačka je skvostom flexibilnosti, pripraveným uspokojiť rozličné potreby profesionálnych užívateľov.

SOLUTION BC-30S nie je obyčajným nástrojom - je to produkt, ktorý bol vyvinutý s ohľadom na skutočné výzvy, ktorým čelia profesionáli každý deň. Od robustnej konštrukcie až po premyslené bezpečnostné prvky, táto autonabíjačka je viac než pripravená stať sa neoddeliteľnou súčasťou vašej výbavy.

Špecifikácie

Kód produktu: BC-30S

Modelová rada: BC

Napájacie napätie: 230V

Napätie akumulátora: 12V/24V

Nastavenie nabíjacieho napätia: Áno

Maximálny nabíjací prúd: 20A

Displej: Nie

Kapacita nabíjaného akumulátora: 100 - 250 Ah

Kapacita pre udržiavanie akumulátora: Nepodporuje

Regenerácia autobatérie (Desulfatizácia): Áno

Regulačné stupne nabíjacieho prúdu: 2

Určené pre akumulátory: Olovené batérie (Pb)

Určené pre: Kamióny, Plavidlá, Traktory, Ťažké stroje

Váha [kg]: 9

Rozmer (d x š x v) [mm]: 305 x 260 x 220

82,00 €