Autonabíjačka HELVI EXPLORER 25

Nová generácia nabíjačiek autobatérií pod názvom EXPLORER 25 prináša pokročilé metódy nabíjania vďaka technológii založenej na invertorových mikroprocesoroch. Tieto nabíjačky sú výnimočné vďaka svojej schopnosti pracovať na stredných alebo vysokých frekvenciách, čo zabezpečuje efektívnejšie nabíjanie. K ich hlavným výhodám patrí malá hmotnosť, kompaktný dizajn a vysoká energetická účinnosť.

Nabíjačky z radu EXPLORER majú proces nabíjania, ktorý je riadený mikroprocesorom a prebieha v troch fázach: nabíjanie konštantným prúdom, konštantným napätím a pulzné dobíjanie na záver. Celý proces je automatický a je navrhnutý tak, aby sa zabránilo prehrievaniu batérie počas nabíjania a vzniku nebezpečných plynov z nadmerného napätia. Táto technológia je kompatibilná so všetkými typmi olovených akumulátorov, vrátane tých bezúdržbových, hermeticky uzavretých, ako sú Gel a AGM typy.

Nabíjačky EXPLORER sú tiež navrhnuté tak, aby nevytvárali napäťové špičky, čím chránia vozidlovú elektroniku pred poškodením. To umožňuje nabíjanie batérie bez potreby odpojiť ju od vozidla, čo znamená, že informácie ako nastavenie hodín, nastavenia autorádia alebo údaje palubného počítača zostanú zachované. Tieto nabíjačky sú plne automatické a ideálne nielen pre bežné nabíjanie, ale aj pre udržiavacie dobíjanie, čo pomáha udržať batériu v pripravenosti. Navyše, sú vybavené ochranou proti preťaženiu a skratu, čo ich robí obzvlášť užívateľsky prívetivými a obľúbenými aj medzi laikmi.

Špecifikácie

Kód produktu: 99000080

Modelová rada: EXPLORER

Napájacie napätie: 230V

Napätie akumulátora: 12V/24V

Nastavenie nabíjacieho napätia: Áno

Maximálny nabíjací prúd: 25A

Displej: Áno

Kapacita nabíjaného akumulátora: 380 Ah

Kapacita pre udržiavanie akumulátora: 380 Ah

Regenerácia autobatérie (Desulfatizácia): Nepodporuje

Počet nabíjacích krokov: 5

Určené pre akumulátory: Batérie AGM, Gélové batérie (Gel), Olovené batérie (Pb), So systémom Start/Stop, S technológiou Ca/Ca

Určené pre: Automobily, Dodávky, Kamióny, Motocykle, Plavidlá, Traktory, Ťažké stroje

Váha [kg]: 3,5

Rozmer (d x š x v) [mm]: 280 x 285 x 465

Norma: 61000-3-2,3 / EN 55014-1-2 / EN 60335-2-29

318,00 €