Zváračská kukla Sherman-profi V2a samostmievacia

Automatická zváračská kukla Sherman-profi V2a je určená na ochranu očí a tváre pred iskrami, rozstrekom a škodlivým žiarením pri zváraní a brúsení.

Automatický blackout filter sa po zapálení oblúka automaticky zmení zo svetlého na tmavý a po zváraní sa opäť rozsvieti.

Použitie technológie plného farebného mapovania TRUE COLOR zaisťuje vysoký komfort práce.

Prilba V2a má dva vonkajšie gombíky, ktoré umožňujú nastavenie úrovne odtieňa od 9 do 13 podľa DIN a plynulé nastavenie citlivosti reakcie fotosenzorov na intenzitu oblúka pri zváraní. Na vnútornom ovládacom paneli sú dva prepínače, ktoré umožňujú trojpolohové nastavenie doby oneskorenia prepnutia tmavého / svetlého stavu a zmeny prevádzkového režimu, ako aj tlačidlo "TEST" pre kontrolu správneho fungovania automatiky prilby. Odtieňovací filter je vybavený štyrmi fotosenzormi, čo je dôležité najmä pri zváraní nízkymi prúdmi.

Prilba V2a má pokročilú, pohodlnú a ergonomickú pokrývku hlavy, ktorá umožňuje dokonalé prispôsobenie a úplné nastavenie polohy prilby. Špeciálny systém naklápania mení ťažisko prilby vzhľadom na hlavu zvárača.

ŠPECIFIKÁCIA

katalógové číslo PSP03
Rozsah odtieňov DIN 9 - 13
Čas spínania - svetlo/tma [s] 1/30 000
Čas prepínania - tma/svetlo [s] 0,25 - 0,8
Zváranie/brúsenie Áno áno
Počet foto senzorov 4
Zorné pole [mm] 98 x 54
UV/IR ochrana DIN 16
Tma vo svetlom stave DIN 4
Optická trieda filtra 1/2/1/2
Zap./Vyp Automaticky
Rozsah prevádzkovej teploty [°C] -5 ÷ +55
Hmotnosť [kg] 0,84

55,00 €