Autonabíjačka SOLUTION CHARGER GX2

Inteligentná plne automatická nabíjačka autobatérií pre kapacitne malé 12V batérie od 1,2Ah do 60Ah. Nabíjanie je plne automatické s prúdom do 2A. 

Predstavte si výrobok, ktorý kombinuje najnovšie technologické inovácie v oblasti nabíjania automobilových batérií. Presne o tom je univerzálna autonabíjačka SOLUTION CHARGER GX2, ktorá je vytvorená tak, aby vyhovovala všetkým vašim potrebám, či už ste domáci majster alebo profesionálny automechanik.

Univerzálna kompatibilita: Nabíjačka je navrhnutá s ohľadom na široké spektrum batérií. Od tradičných olovených batérií ako WET, MF, AGM, EFB, VRLA až po moderné lítiové batérie LiFePo4.

Výkonný nabíjací prúd: So schopnosťou nabíjania prúdom až do 2A, SOLUTION CHARGER GX2 zabezpečuje, že vaša batéria bude vždy pripravená na použitie v najkratšom možnom čase.

Rozsiahle testovacie možnosti: Okrem svojej primárnej funkcie nabíjania je tento model vybavený aj funkciami testovania batérie a celkovej nabíjacej sústavy, čo je ideálne pre skútre, motocykle alebo osobné autá.

Rôzne kapacity akumulátorov: Táto nabíjačka je schopná nabíjať akumulátory s kapacitou od 1,2 do 60 Ah a udržiavať akumulátory s kapacitou až od 1,2 do 100 Ah.

8 nabíjacích krokov: Vďaka tejto funkcii sa môžete spoľahnúť na optimalizovaný a efektívny nabíjací proces, ktorý predlžuje životnosť vašich batérií.

Zvoľte si nabíjačku, ktorá ponúka viac než len nabíjanie. SOLUTION CHARGER GX2 je výsledkom dlhoročných výskumov a testov. Jej kompaktný dizajn, kombinovaný s množstvom užitočných funkcií, ju činí ideálnou pre každú dielňu alebo garáž. 

Špecifikácie

Kód produktu: GX2

Modelová rada: GX

Napájacie napätie: 230V

Napätie akumulátora: 12V

Nastavenie nabíjacieho napätia: Nie

Maximálny nabíjací prúd: 2A

Displej: Áno

Kapacita nabíjaného akumulátora: 1,2 - 60 Ah

Kapacita pre udržiavanie akumulátora: 1,2 - 100Ah

Regenerácia autobatérie (Desulfatizácia): Nepodporuje

Počet nabíjacích krokov: 8

Určené pre akumulátory: Batérie AGM, Batérie LiFePO4, Gélové batérie (Gel), Olovené batérie (Pb), So systémom Start/Stop, S technológiou Ca/Ca

Určené pre: Automobily, Motocykle

Dĺžka napájacieho kábla [cm]: 160

Dĺžka nabíjacieho kábla [cm]: 160

Krytie: IP65

Váha [kg]: 0,8

Rozmer (d x š x v) [mm]: 110 x 110 x 52

69,00 €